Jaki prezent wybrać na rocznicę ślubu?

Jeśli w najbliższym czasie czeka Cię kupno prezentu z okazji rocznicy ślubu rodziców bądź znajomych pomyśl o tym już dzisiaj. Nie odkładaj decyzji o zakupie na ostatnią chwilę. Zwłaszcza jeśli w planach masz zamówienie prezentu przez Internet tym bardziej musisz uwzględnić czas, który będzie potrzebny na realizację zamówienia oraz dostawy.

Ponadto znalezienie odpowiedniego podarunku sprawia niekiedy nie lada problemy. Dobrze jest kupić prezent, albo praktyczny, czyli taki, który posłuży małżonkom przez wiele kolejnych lat, bądź taki prezent, który wcale nie będzie praktyczny, a bardziej sentymentalny, raki, który będzie im przypominał spędzone ze sobą chwile.

Rocznica ślubu jest dla wielu par niezwykłym czasem, który lubią celebrować. Szczęśliwe małżeństwo zawsze będzie pamiętało o rocznicy i z pewnością docenią również to, że i my o nich pamiętamy. Nie warto dawać prezentu przypadkowego, nieprzemyślanego, który stanie się tylko zbędnym gadżetem.

Oto przykładowe prezenty, które można ofiarować z okazji rocznicy ślubu.

Miłym prezentem może być zorganizowanie po prostu przyjęcia niespodzianki. Nie musi to być oczywiście huczne jak wesele. Może to być spotkanie wyłącznie najbliższych osób. W tym celu należy skonsultować się z najbliższymi osobami pary, która obchodzi rocznicę i wybadać, czy akurat jest to dobry pomysł. Jeśli okaże się, że tak, wówczas trzeba zaprosić gości, ustalić ilu z nich przybędzie na przyjęcie. Jeśli organizowane ma być ono poza domem wówczas konieczna jest wcześniejsza rezerwacja sali, jak również zorganizowanie cateringu oraz oprawy muzycznej. To wszystko należy załatwić ze sporym wyprzedzeniem, aby nie okazało się, ze zabraknie czasu na dopięcie wszystkiego.

Jeżeli przyjęcie wydaje się zbyt ekstrawaganckim pomysłem to można ufundować parze elegancją kolację. Zarezerwować stolik w restauracji, ale również zadbać o transport, tak by para nie musiała się martwić czym dojedzie oraz jak wróci z danej kolacji.

Można skupić się również na drobniejszym upominku, bardziej symbolicznym. Na pewno dobrym pomysłem jest ofiarowanie albumu na zdjęcia. Może to być pusty album z dedykacją. Ale jeszcze lepszym pomysłem jest włożenie do niego wspólnych zdjęć pary znalezionych w swoim domu, pośród znajomych. Z młodości, czy z różnych okresów życia.

Album można stworzyć w wersji tradycyjnej bądź popularnej ostatnio fotoksiążki. Może to być również prezentacja multimedialna. Bądź fotoramka elektroniczna wyświetlająca zdjęcia wgrane do pamięci. Miło jest ponadto w ciekawy sposób podpisać fotografie, na przykład zabawnymi tekstami.

Prezentem może być również kosz ze słodyczami. Dodatkiem do kosza może być dobry alkohol, owoce, delikatesy.

Jeśli para obchodząca rocznicę jest miłośnikiem sztuki wówczas fajnym prezentem będzie wejściówka do galerii, na wystawę, do teatru bądź do kina. Każdy pomysł jest fajny dla ludzi aktywnych, lubiących bywać w takich miejscach.

Prezent powinien być dobrze dobrany do charakterów osób, do ich upodobań. Jeśli się kogoś dobrze zna wówczas nie powinno być żadnego problemu. Poza tym zawsze można dyskretnie podpytać co by im się przydało. Może to również jest dobry pomysł.

gift-1564809