Oryginalne prezenty na dzień kobiet

Dzień kobiet, dzień kobiet niech każdy się dowie, że dzisiaj jest święto… to słowa znanej chyba wszystkim piosenki. Nie trzeba jej więc przytaczać w całości. Warto jednak już teraz pomyśleć o ciekawym prezencie z okazji tego święta.

Święto kobiet przypada w Polsce w dniu 8 marca. Z tej właśnie okazji panowie powinny się zastanowić, jaki podarunek kupić swojej partnerce, mamie, siostrze bądź przyjaciółce. Oczywiście najbardziej znanym prezentem wręczanym w tym dnu są kwiaty, oczywiście goździki. Dzisiaj już rzadziej kupowane, wyparte przez róże. Tego dnia królują więc róże oraz czekoladki. Taki zestaw każda pani otrzymała chociaż raz w życiu. Nie ma nic w nim złego. Jest to dobry upominek, symboliczny, a liczy się właśnie pamięć przed wszystkim. Czasem jednak warto pójść z duchem czasu i kupić coś bardziej nowoczesnego, oryginalnego nie koniecznie tradycyjny bukiet kwiatów.

Jaki wiec upominek można wręczyć kobietom tego dnia?

W dzisiejszych czasach kobiety są bardzo zapracowane, zabiegane, krążą między domem, pracą, czasem dodatkowo szkołą. Nie mają czasu dla siebie, na swoje własne przyjemności. Są zmęczone i często sfrustrowane rzeczywistością. Może dobrze by było, aby znów poczuły się jak księżniczki? To może zapewnić im wizyta w SPA. Taki upominek, karnet spodoba się każdej pani, która będzie mogła tam się zrelaksować, odpocząć od codzienności. Będzie to miła odmiana. Może to być oczywiście wspólne wyjście do sauny, jacuzzi, czy na basen. Ważne aby było to coś odmiennego od tego, co dzieje się na co dzień. Uwielbiane przez kobiety są masaże. Może to być masaż dla pary. Takie wspólne wyjście dodatkowo dobrze wpłynie na związek.

Ciekawym pomysłem jest wspólny kurs tańca towarzyskiego, zumba, bądź dla odważnych pań kurs tańca na rurze. Nie poleca się wręczania karnetu na siłownię bądź fitness gdyż taki prezent może zostać na opak zrozumiany i nie wyniknie z tego nic dobrego, a i kłótnia murowana.

Prezent na dzień kobiet to również wspólne wakacje, lub wyjazd na weekend, wyjście do kona, teatru.

Niektóre kobiety preferują bardziej przyziemne prezenty typy kosmetyki, perfumy bądź po prostu bon na zakupy, który mogą zrealizować w swoim ulubionym sklepie.

A może kobieta lubi ekstremalne wyzwania, wówczas będzie skakała z radości kiedy otrzyma w prezencie bon na skok ze spadochronem w tandemie, lub lot w tunelu aerodynamicznym. Wszystko zależy od fantazji partnera, ale także od upodobań partnerki.

Jeżeli pragniemy bardziej stonowanego prezentu, takiego uniwersalnego wówczas pokuśmy się o pudełko czekoladek. Ale niech to nie będzie zwykła oklepana bombonierka. Kobiety jak wiadomo uwielbiają czekoladę. Dodatkowo jeśli jest ona w niebanalnym kształcie i pięknie opakowana to już jest to świetny prezent.  Wchodząc na podany adres można zobaczyć jakie piękne kształty może przybierać czekolada. Która kobieta nie będzie zachwycona czekoladkami w kształcie popularnych kosmetyków czy kobiecych gadżetów typu torebka, szpilki. Miłośniczka gier będzie z pasją zajadała się czekoladową grą kółko i krzyżyk bądź szachami. Czekoladowy aparat fotograficzny będzie świetnym pomysłem dla podróżniczki. Nie należy zapominać o wysublimowanym smaku czekoladek. Tworzą one przepyszne kompozycje. Czekolada użyta do ich produkcji jest najlepszej jakości, zachwyci więc największą smakoszkę.

kobiety